Kim jestem?

Rzecznik patentowy

Jako rzecznik patentowy działam od kilkunastu lat. Zajmuję się przede wszystkim ochroną wynalazków, znaków towarowych, wzorów przemysłowych. Ponadto prowadzę spory dotyczące praw własności przemysłowej przed sądami w kraju i za granicą (Europa). Na co dzień współpracuję z kancelariami prawnymi i firmami różnej wielkości, które potrzebują wsparcia z zakresu ochrony patentowej.

10

lat doświadczenia

image who i am
Kilka słów o mnie

Jestem rzecznikiem patentowym

Cześć,

Jestem rzecznikiem patentowym z ponad 10 letnim doświadczeniem. Świadczę usługi z zakresu ochrony własności intelektualne dla dużych podmiotów działających globalnie, małych i średnich przedsiębiorstw, jak i osób fizycznych. Moją specjalnością są usługi dla firm z branży informatycznej.

Połączenie wykształcenia prawniczego z technicznym idealnie koresponduje z zawodem rzecznika patentowego. Ustawa o rzecznikach patentowych wskazuje, że rzecznikiem patentowym może być osoba, która ukończyła magisterskie studia wyższe, w szczególności techniczne lub prawnicze. Dzięki temu, że posiadam zarówno wykształcenie prawnicze jak i techniczne możesz być pewien, że jakość świadczonych przeze mnie usług, zwłaszcza tych dotyczących ochrony wynalazków będzie na najwyższym poziomie.

Posiadam wykształcenie prawnicze oraz techniczne.

Jestem absolwentem na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz podyplomowych studiów prawa własności przemysłowej na Uniwersytecie Warszawskim. Ponadto ukończyłem studia inżynierskie na wydziale Mechaniki i Budowy Maszyn Politechniki Bydgoskiej.

Jestem w trakcie zdobywania uprawnień Europejskiego Rzecznika Patentowego.

 

Doświadczenie zdobywałem w kancelarii patentowej w Toruniu oraz pracując jako rzecznik patentowy dla wiodącego polskiego dostawcy rozwiązań IT.- więcej o mnie

Wygrane postępowania o unieważnienie znaków towarowych, wzorów przemysłowych jak również postępowania sprzeciwowe.

Kim jestem?

Daniel kurdubski

Daniel Kurdubski

Rzecznik patentowy

 

10

lat doświadczenia
Doświadczene i pasja

Rzecznik patentowy Kraków

Odległość nie jest żadnym problemem. Świadczę usługi online. Skontaktuj się ze mną poprzez formularz kontaktowy na dole strony. Z chęcią pomogę Ci w sprawach związanych z ochroną własności intelektualnej.

Zgłoszenie

Wyślij wiadomość na stronie Kontakt lub poprzez formularz na dole strony.

Konsultacja

Dołożę wszelkich starań aby pomóc Ci w rozwiązaniu Twojego problemu.

Rozwiązanie problemu

Omówimy warunki współpracy i wspólnie rozwiążemy Twój problem.